BG EN

МЕЛЕ В СОФИЯ! Мъж с пукната глава след бой на "Цар Борис III"

Крими

МЕЛЕ В СОФИЯ! Мъж с пукната глава след бой на "Цар Борис III"

32712
на 09.09.2018
МЕЛЕ В СОФИЯ! Мъж с пукната глава след бой на Цар Борис III
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

47-годишен мъж е пострадал при побой на бул. „Цар Борис III. Това съобщава Фокус, цитирайки говорителя на Центъра за спешна медицинска помощ (ЦСМП) – София Катя Сунгарска.

препоръчано

Пострадалият е с разкъсна-контузна рана на главата и съмнения за комоцио. „Водят го криминален побой“, обясни Сунгарска.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
И ТОЗИ ПРЕВЪРТЯ! Кокорчо налетя на журналистка - пробва да й издърпа микрофона (ВИДЕО) И ТОЗИ ПРЕВЪРТЯ! Кокорчо налетя на журналистка - пробва да й издърпа микрофона (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК