BG EN

Менда Стоянова: До месец Димитър Радев може да бъде избран за управител на БНБ

ЧАС ПИК

Менда Стоянова: До месец Димитър Радев може да бъде избран за управител на БНБ

9306
на 26.05.2015
Менда Стоянова: До месец Димитър Радев може да бъде избран за управител на БНБ

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

До един месец Димитър Радев може да бъде избран за управител на БНБ. Това обяви председателят на бюджетната комисия в парламента Менда Стоянова след среща на Радев с Реформаторския блок (РБ).

препоръчано

Стоянова, която е от ГЕРБ, добави, че предстои среща на лансирания за следващ шеф на БНБ с нейната група по-късно днес, както и са АБВ.

Димитър Радев вече проведе разговори с РБ и Патриотичния фронт.

Менда Стоянова коментира: „Това са опознавателни срещи на номиниран за управител на БНБ. Г-н Радев ще се срещне с всички парламентарни групи, търсим максимална подкрепа и консенсус. Това би било знак, ако политиците сме единни в избора на управител на БНБ, че подкрепяме промяна в БНБ и стабилизирането на централната банка. Ако се постигне съгласие за този номиниран кандидат - г-н Радев, може в рамките на един месец да бъде избран новият управител.“

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК