BG EN

Мениджърът Алекс Маклийш избяга от "Нотингам" само след 5 седмици

Световен футбол

Мениджърът Алекс Маклийш избяга от "Нотингам" само след 5 седмици

2580
на 05.02.2013
Мениджърът Алекс Маклийш избяга от Нотингам само след 5 седмици

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мениджърът на "Нотингам Форест" Алекс Маклийш напусна след само пет седмици на поста. Шотландският специалист посочи като причина за решението си различия със собствениците във връзка със стратегията за развитие на клуба. Както е известно, за двукратния европейски клубен шампион играе българският младежки национал Димитър Евтимов.

препоръчано

54-годишният Маклийш беше назначен начело на "Нотингам" на 27 декември след уволнението на Шон О`Дристъл. Тогава решението на клубното ръководство ядоса феновете на тима, тъй като "Форест" беше само на точка от местата, даващи право на участие в плейофите за класиране във Висшата лига.

Според британските медии, Маклийш не е бил доволен, че клубът не е успял да привлече Джордж Бойд от "Питърбро Юнайтед" през януарския трансферен прозорец. В момента "Нотингам" е на 11-о място в Чемпиъншип, на шест точки от местата за плейофите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК