ГОРЕЩО
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мениджърът на Арсенал - Микел Артета, е много щастлив от победата на "топчиите" с 2:0 над Манчестър Юнайтед в голямото дерби от 21-ия кръг на Висшата лига, играно в Лондон.
"Много съм доволен от играта. Още повече съм доволен от резултата, който ни бе необходим.
препоръчано
Казах на играчите: "Феновете ще ви подкрепят, ако покажете, че го заслужавате. Ако не, те ще бъдат настроени отрицателно. Те са тук, за да ви подкрепят и искат да видят отбора им да играе по подобаващ начин". Трябва да им благодарим, привържениците ни заредиха с енергия. Нашето предизвикателство е да продължим по този начин", каза Артета.
С победата Арсенал събра 27 точки, но още е далеч от Топ 4 на подреждането във ВЛ.
свързани новини
На изчакване: Ключов нападател на Арсенал не бърза с нов договор
9578
на 04.11.2019
ЗАРАДИ СВЕТОВНОТО: Тежки обвинения към президента на ФИФА
9935
преди 9 часа
УЕФА няма да въвежда пауза за хидратация на ЕВРО 2028
5049
преди 12 часа
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
17609
преди 18 часа
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
15503
на 21.06.2026


