BG EN

Меркел: Има основателни причини за партньорство между ЕС и Турция

ЧАС ПИК

Меркел: Има основателни причини за партньорство между ЕС и Турция

7300
на 30.11.2015
Меркел: Има основателни причини за партньорство между ЕС и Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Има добри причини за партньорство на ЕС с Турция, заяви по време на пресконференция, германският канцлер Ангела Меркел, след срещата на върха между ЕС и Турция, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
Това, че Турция е ключова страна в преодоляването на проблема с бежанците, сочат цифрите сами по себе си. Има добри причини за партньорството с Турция“, заяви Меркел.
„Разбира се, ЕС и Турция са свързани един от друг по различни теми. От една страна, това е стратегическо партньорство, а от друга Турция е страна, кандидатка за членство в ЕС“, добави тя.
„Тази среща е още една стъпка на европейско и международно равнище за преодоляване на кризата в миграцията“, добави канцлерът.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV: Колтуклиева притисна Демерджиев за скандалния SMS Бях точен с парите (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV: Колтуклиева притисна Демерджиев за скандалния SMS "Бях точен с парите" (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК