ГОРЕЩО
Проговори телохранителят на самоубилия се бизнесмен в центъра на Бургас (ВИДЕО)
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
ЕС
Меркел: НАТО трябва да продължи подкрепата си за армията на Афганистан и след 2016 година
2629
на 12.10.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германският канцлер Ангела Меркел смята, че е необходимо да се продължи след 2016 година операцията на НАТО в подкрепа на армията на Афганистан, пише Spiegel.
препоръчано
По време на заседание на комисията по международни работи в германския парламент, Ангела Меркел е изразила загриженост по повод плановете на НАТО да прекрати инструктажа за армията на Афганистан в края на 2016 година.
Тя е напомнила, че след извеждането на войските на САЩ от Ирак силите за сигурност на близкоизточната страна са отслабнали значително, поради което НАТО не трябва да допуска създаването на подобна ситуация в Афганистан.
Кая Калас недоволства от свалените руски санкции
10240
преди 9 часа
ЕК ще реагира остро срещу нови мита на САЩ
7278
на 12.03.2026


