BG EN

Меркел няма да препоръчва на Бундестима да бойкотира Мондиала

СВЕТЪТ ДНЕС

Меркел няма да препоръчва на Бундестима да бойкотира Мондиала

4513
на 29.05.2015
Меркел няма да препоръчва на Бундестима да бойкотира Мондиала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Канцлерът на Германия Ангела Меркел не планира да препоръчва на футболните национали да се откажат от участие в световните шампионати през 2018 и 2022 г., които ще се проведат съответно в Русия и Катар.

препоръчано

Днес в Цюрих се провежда конгрес на ФИФА, на който ще бъде избран ръководител на организацията. Кандидати за поста са действащият президент на ФИФА Сеп Блатер и принцът на Йордания Али бин Ал Хюсеин.

За първи път в историята изборите се провеждат на фона на нечуван и грандиозен корупционен скандал, пише БГНЕС.

"Мога да кажа, че не планирам да правя препоръки по този въпрос", каза Меркел в Берлин.

По-рано днес ръководителят на Футболната асоциация на Англия Грег Дайк заяви, че ако членовете на УЕФА решат да бойкотират Мондиал 2018 в случай, че Блатер запази поста си, Англия ще се присъедини към тях. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Петър Витанов ЕКСКЛУЗИВНО пред ПИК: Надявам се геополитиката в Евровизия да отстъпи пред таланта - няма по-добро място за живеене в света от Европа (ВИДЕО) Петър Витанов ЕКСКЛУЗИВНО пред ПИК: Надявам се геополитиката в "Евровизия" да отстъпи пред таланта - няма по-добро място за живеене в света от Европа (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК