ГОРЕЩО
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Една от новите метростанции не прилича на нищо - пукнати стъкла висят над главите на хората, ескалаторите не работят (СНИМКИ)
Излязоха изравнителните сметки за парното в София
НОВ ЦЕНОВИ РЕКОРД! Доматите поскъпнаха с над 76%
Гузното мълчание на Мирчев и компания за адвоката от ППДБ, защитаващ пловдивските неонацисти
КРАЯТ Е БЛИЗО! Шишков: Спираме водата на незаконните сгради в Баба Алино и ги събаряме. Не искам да плаша никого, но няма да стоим със скръстени ръце и няма да се молим
ЧАС ПИК
Меркел: Франция и Германия са съгласни, че трябва да има задължителни квоти за бежанците
4461
на 03.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Франция и Германия са съгласни, че изправения пред тежка имиграционна криза ЕС трябва да въведе задължителни квоти за бройките мигранти, които страните от съюза да приемат. Това заяви в четвъртък германският канцлер Ангела Меркел, предава AFP.
препоръчано
„Тази сутрин говорих с френския президент и френско-германската позиция, която ще бъде предадена на европейските институции, е, че се нуждаем от задължителни квоти в ЕС, за да споделим бремето (от имиграцията).
Такъв е принципът на солидарността“, каза Меркел по време на визитата си в швейцарската столица.
Съюзник на Меркел: Не мисля, че е приключено с Шенген
3777
на 02.09.2015


