ГОРЕЩО
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Мерц очаква войната в Украйна да продължи по-дълго заради нежеланието на Русия да преговаря
29502
на 27.05.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германският канцлер Фридрих Мерц заяви днес, че войната в Украйна се очаква да продължи по-дълго заради нежеланието на Русия да преговаря, предаде Ройтерс.
препоръчано
„Войните обикновено приключват заради икономическото или военното изтощаване на едната или и двете страни, а в тази война очевидно сме още далеч от тази ситуация“, каза Мерц по време на съвместна пресконференция с финландския премиер Петери Орпо в Турку.
„Така че може би трябва да се приготвим войната да продължи по-дълго“, допълни германският канцлер.
свързани новини


