BG EN

Местан в „Столипиново”: Кметът на Пловдив трябва да бъде арестуван

ЧАС ПИК

Местан в „Столипиново”: Кметът на Пловдив трябва да бъде арестуван

7487
на 24.04.2013
Местан в „Столипиново”: Кметът на Пловдив трябва да бъде арестуван

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пловдивският кмет трябва да бъде прибран от полицията. Това каза председателят на ДПС Лютви Местан на предизборен митинг в известния ромски квартал „Столипиново” в Пловдив. Местан припомни как кметът Иван Тотев от ГЕРБ сам е документирал как инструктира съпартийци да манипулират изборите, информират от пресцентъра на ДПС.

препоръчано

Лидерът на партията Лютви Местан призова избирателите в Столипиново: „Не отговаряйте на провокации! Ако ще отговаряте - отговорете с любов!”.

Във връзка с привикването на пловдивски кандидат-депутати да подписват протоколи в полицията, Местан заяви, че е естествено да реагира, тъй като така предварително се вменява вина. Лютви Местан допълни, че ще реагира всеки път, когато види, че някой застрашава свободата и сигурността на избирателите. Той заяви, че все още очаква отговор по този казус от министъра на вътрешните работи. Според Лютви Местан със сигурност има един човек, който трябва да бъде прибран в полицията и това е кметът на Пловдив. Лидерът на ДПС заяви, че сегашният пловдивски кмет сам е документирал грубите нарушения на частичните избори за район “Източен”, за да спечелят изборите. Местан каза още, че не може да приеме и разделянето на Пловдив на бяла и черна зона.

Аз съм черен и бял, и жълт, защото преди всичко съм човек, каза Лютви Местан. Тук съм, защото вярвам, че този път моите братя и сестри няма да продадат на никого един глас, защото демокрацията няма цена, на която може да се продаде, заяви от сцената Местан пред стотиците жители на пловдивския квартал. По думите му - купеният глас е откраднат глас и така не може да задържиш властта си, тъй като народът ще излезе по улиците и ще те помете.

Според Лютви Местан, ДПС е за реална интеграция на малцинствата, а не за фалшивата интеграция на ГЕРБ, които зад назначаването за министър на един етнически турчин прикриха уволнението на хиляди представители на малцинствата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК