BG EN

Метеоролог от БАН пред ПИК: И утре ни чакат облаци, дъжд и студено време!

ЧАС ПИК

Метеоролог от БАН пред ПИК: И утре ни чакат облаци, дъжд и студено време!

7577
на 26.04.2014
Метеоролог от БАН пред ПИК: И утре ни чакат облаци, дъжд и студено време!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съществена промяна на времето и през следващото денонощие не се очаква. В по-голямата част от страната ще се задържи със значителна облачност и сравнително хладно. Отново на много места, главно в Западна и Централна България ще има превалявания.

препоръчано

Това съобщи за ПИК дежурният синоптик Орлин Лазаров от Националния институт по метеорология и хидрология към Българската академия на науките.

В по-източните райони ще има и временни разкъсвания на облачността. Вятърът ще е слаб, по Черноморието от североизток, в останалата част от страната от изток. Минималните температури ще са между 7° и 12°, а максималните между 15° и 20°. Атмосферното налягане ще се задържи по-ниско от средното за месеца.

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК