ГОРЕЩО
Проговори бивш ученик и интимен партньор на Калушев: Беше гуру на секта. Имахме дискретна сексуална връзка (СНИМКИ)
БОМБА В ПИК! Педофилите превземат държавата. Денков пробва да реди служебен кабинет през Гюров, за да замете следите по случая "Петрохан"
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Калушев получил разрешително за оръжие „експресно“ след обаждане от София. Вижте бойния арсенал на „природозащитниците“ – автомати и пушки-помпи (СНИМКИ)
РАЗКРИТИЕ В ПИК! Майката на Николай го оставила на грижите на Калушев още от 11-годишен
ГОРЕЩА ТЕМА! Проф. Киров разкри какво се крие зад опасното условие, което Андрей Гюров постави на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През нощта вече ще е без валежи, а облачността ще намалее. Сутринта на места в низините ще има мъгли, преминавайки преди обяд в процеса на подобрение на видимостта в слоеста облачност.
препоръчано
Това прогнозира пред ПИК дежурният синоптик от Националния институт за метеорология и хидрология към Българската академия на науките Орлин Лазаров.
По-късно през деня с по-значителна облачност главно над Западна България и планините, но ще остане почти без валежи. Временно увеличение на облачността ще има и по Северното Черноморие. Вятърът през деня ще е слаб от изток. Дневните температури ще са предимно между 25° и 30°. Атмосферното налягане ще е по-ниско от средното за месеца.



