BG EN

Метрото в София спря да се движи (обновена)

ЧАС ПИК

Метрото в София спря да се движи (обновена)

24203
на 10.01.2015
Метрото в София спря да се движи (обновена)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Движението на метрото в столицата спря тази сутрин, предаде БГНЕС. Служителите на пунктовете за продажба на билети бяха уведомени, че поради технически причини метрото е спряло към 7.20 за неизвестно време, поясни служителка на спирка "Европейски съюз". Тя нямаше информация кога мотрисите ще тръгнат.

препоръчано

Нито диспечерът, нито на дежурните телефони на "Метрополитен – София" някой е отговарял. Единствено гласова поща на диспечера е приемала сигнали за нередности.

Малко по-късно от пресцентъра на Столична община съощиха, че авария с водопровод в района на метростанция „Сердика” е причина са спирането на метрото. Екипи на звеното за аварийни дейности са на място и работят за отстраняване на повредата и възстановяване на движението. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИНТРИГА! Йотова призна за спорове назад във времето с Радев: Ако иска да запазим добрите си отношения нататък, по-добре всеки да взима решенията си самостоятелно (ВИДЕО) ИНТРИГА! Йотова призна за спорове назад във времето с Радев: Ако иска да запазим добрите си отношения нататък, по-добре всеки да взима решенията си самостоятелно (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК