Мечтата е жива! Преслав Йорданов спаси ЦСКА в последната минута в дербито срещу Септември

11151
на 26.08.2015

ЦСКА победи Септември (София) с 1:0 и е победителят от квалификациите за Област София-град в турнира за Купата на България.

Единственото попадение в срещата бе дело на Преслав Йорданов, който се разписа в последната минута на добавеното 5-минутно продължение.

Двата отбора играха само преди две седмици за първенството на Югозападната „В“ група, като ЦСКА постигна победа с 3:0.

Така отборът на ЦСКА продължава напред в турнира за купата на България. По този начин мечтата на 31-кратния шампион на България да играе финал за купата остана жива.