BG EN

Мигрант наръга и уби служителка в бежански център в Швеция

СВЕТЪТ ДНЕС

Мигрант наръга и уби служителка в бежански център в Швеция

9149
на 25.01.2016
Мигрант наръга и уби служителка в бежански център в Швеция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мигранти наръга и уби служителка в бежански център за настаняване на непълнотелни бежанци без придружители в западната част на Швеция, предават информационните агнеции, като се позоваха на съобщение на полицията. След инцидента 22-годишната жертва е била настанена в болница, където е починала от раните си.

препоръчано

Полицията не съобщава националността на нападателя. Известно е, че е мъж и е бил настанен в центъра за младежи на възраст от 14 до 17 години. Той е арестуван по обвинения в убийство. "Справяме се с все повече инциденти като този откакто толкова много бежанци идват от чужбина", каза говорителят на полицията Томас Фуксборг.

свързани новини

Швеция е една от най-силно засегнатите европейски държави от бежанската вълна. Страната, чието население е от 9,8 млн. души, е приела над 160 000 мигранти през 2015 г.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Йотова посочи какво очаква от Прогресивна България на старта на новия парламент (ВИДЕО) ПИК TV! Йотова посочи какво очаква от Прогресивна България на старта на новия парламент (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК