ГОРЕЩО
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мигрантка на средна възраст се опита да се самозапали недалеч от граничния пункт между Гърция и Република Македония Идомени.
препоръчано
Според гръцката агенция АНА-МПА тя била спасена от други бежанци, които са разбрали какво възнамерява да направи и са се намесили.
Очевидците твърдят, че жената е била в тежко психическо състояние и изпаднала в нервна криза. В момента тя се намира в една от палатките на международната организация "Лекари без граници", където получава необходимата медицинска помощ.
През граничния пункт се допускат само влакови композиции. Пунктът е затворен за мигранти и бежанци, уточнява АНА-МПА.
свързани новини


