Мидтиланд загря за Лудогорец с 2:0

9517
на 21.08.2020

Пет дни преди мача с Лудогорец Разград в Шампионската лига датският първенец Мидтиланд победи в контрола с 2:0 немския Хамбургер.

Първия гол отбеляза Сорин Каба. Нападателят от Гвинея се разписа в 55-ата минута. В последната минута на срещата Густав Исаксен оформи крайния резултат.

Българският национал Божидар Краев започна в титулярната единайсеторка на Мидтиланд, предава БНР.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
ГРОЗНИ СЦЕНИ В ПИК! Соня Колтуклиева нападната и удряна на митинга на ПП пред Лена Бориславова (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ В ПИК! Соня Колтуклиева нападната и удряна на митинга на ПП пред Лена Бориславова (ВИДЕО)