ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дясното правителство задълбочава обедняването на българите.
В момента се провежда политика, която не е в интерес на българските граждани. В един момент ще се събере критична маса и БСП ще бъде част от недоволните. Това обяви лидерът на социалистите Михаил Миков пред БНТ.
"Като гледам така наречените реформи, които вършат ГЕРБ, реформаторите, четворната коалиция, особено в здравеопазването, като сложат ценоразписите пред болниците и като се наредят опашките с пациентите, мисля, че “критичната маса” ще се увеличи, каза Миков.
Лидерът на социалистите в момента е във Варна, където днес се провежда сбирка на социалистите, но има гости от Германия, Чехия, Швеция и Хърватия. „С колегите ще обсъждаме какво може да се направи, за да бъдем по-добри на изборите през есента за местния вот”, обясни още лидерът на БСП.
Попитан за санирането, Миков каза, че всеки е „за” санирането, но при процедурата не се спазва законът за обществените поръки. „За тази част от санирането не се говори. Въпросът е кой получава най-тлъстите доходи от това саниране”, коментира той.


