ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
Миков: Това държава ли е - МВР да не си е платило тока и системата по границата не работи
5854
на 17.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спрян е токът на интегрираната система за наблюдение на границата от една седмица, защото МВР не си е платила сметката за ток. Системата практически не функционира. Това държава ли е? Това попита председателят на БСП Михаил Миков пред медии в Бургас по повод инцидента край Средец и изявления на управляващите по случая. Според него коментарите днес са различни, но фактът е, че на 30-40 км във вътрешността на страната са засечени над 50 чужденци, навлезли в наша територия. „Това се е случило в противоречие на всички правила на Шенген, далеч извън зоната, на която е трябвало да има засичане и реакция”, коментира Миков.
препоръчано


