ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Форд транзит", собственост на гражданин на Норвегия, е изгорял в село Дондуково, община Брусарци, съобщиха от ОД на МВР в Монтана.
препоръчано
В микробуса е имало документи, кредитни карти, международни паспорти и други ценни неща. Предполагаемата причина за пожара е палеж. Щетите се изясняват. Микробусът е бил ползван от роднина на собственика. Образувано е досъдебно производство.


