Милан запази първото място в Италия след домакински успех над Торино

4703
на 10.01.2021

Отборът на Милан победи с 2:0 като домакин Торино в мач от 17-ия кръг на италианското първенство по футбол. Рафаел Леао в 25-ата  минута и  Франк Кесие в 36-ата от дузпа бяха точни за „росонерите”.

Така тимът си върна настроението след поражението с 1:3 срещу Ювентус в миналия кръг и преди останалите мачове остава недостижим на върха в класирането.

За домакините след лекуване на травма шведът Златан Ибрахимович се появи в 85-ата минута на мача. Той не играл за Милан от 22 ноември.

В 50-ата минута съдията даде дузпа и за Торино, на след намесата на системата за видео повторения (ВАР) отмени решението си.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)