ГОРЕЩО
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Милан продължи с доброто си представяне от началото на годината. В мач от 25-ия кръг на Серия А „росонерите” победиха като домакин с 2:1 състава на Дженоа. Така „червено-черните” записаха седми мач без поражение в шампионата. Играчите на Синиша Михайлович стигнаха до успеха след попадения на Карлос Бака в 5-ата и Кейсуке Хонда в 64-ата минути.
препоръчано
Почетното попадение за „грифоните” реализира бившия играч на домакините Алесио Черчи в 90-ата минута. Със спечелените три точки Милан заема шестата позиция с актив от 43, докато Дженоа е 16-ти с 25 пункта.
свързани новини
Милан тиумфира в лютото дерби на Милано
6534
на 01.02.2016
Цветомир Найденов представи нов в ЦСКА 1948
4400
преди 1 часа
В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ: Пропада огромен трансфер на Левски
9167
преди 3 часа
ЦСКА 1948 с нов директор
7454
преди 4 часа
Левски подписа с нападател
5844
преди 4 часа


