ГОРЕЩО
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Милан реши да не се възползва от опцията за закупуване на правата на Марио Балотели, съобщи Sky Sport Italia. Ломбардският клуб привлече нападателя под наем до края на сезона и има възможност да придобие правата му за фиксирана сума.
препоръчано
Миналият сезон обаче Балотели вкара само един гол в 20 мача. "Росонерите" по тази причина са недоволни от представянето му, но имат намерение да го вземат под наем от Ливърпул за още един сезон. Договорът на нападателя с мърсисайдци е до лятото на 2018 г., но и двете страни не искат да продължат сътрудничеството си.
Трабзонспор обяви трансфера на Салах
6457
преди 4 часа
ЗА ИСТОРИЯТА: Салах дебютира Мъри Стоилов
9735
преди 6 часа
Инфантино се извини за плана за продажба на Световното
5766
преди 7 часа
Салах дебютира срещу Гьозтепе и Мъри
8637
преди 10 часа


