Милан се издъни здраво, тифозите освиркаха любимците си на "Сан Сиро"

17287
на 20.10.2017
Милан се издъни здраво, тифозите освиркаха любимците си на Сан Сиро

Отборът на Милан прекъсна победната си серия в Лига Европа. "Росонерите" не успяха да се разпишат за първи път през този сезон в турнира, като завършиха 0:0 с АЕК (Атина) на стадион "Сан Сиро". Миланският гранд отново разочарова своите тифози, след като записа три поредни загуби в Серия "А", предава Спортал. Италианците бяха в серия от шест поредни победи в надпреварата, в които бяха отбелязали 18 попадения.

Герой за гостите се превърна вратарят Гианис Анестис, който второто полувреме спаси тима си от гол в няколко ситуации. Преди почивката нямаше никаква работа, тъй като домакините изиграха поредна слаба първа част.

Въпреки равенството "червено-черните" останаха на върха в група "Д" с актив от 7 точки. АЕК вече има пет точки, докато Риека след победата с 3:1 над Аустрия (Виена) в Австрия, записа първите си три точки.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)