Милан срази Ювентус и спечели турнира "ТИМ Къп" (снимки)

7729
на 24.08.2014
Милан срази Ювентус и спечели турнира ТИМ Къп (снимки)

Милан спечели традиционния тристранен мини-турнир "ТИМ Къп" в Реджо Емилия. "Росонерите" победиха с 1:0 Ювентус и с 2:0 домакините от Сасуоло. Юве остана на второ място в надпреварата, която се състоя от мачове от по 45 минути, след успех с 1:0 срещу миналогодишния победител Сасуоло.

Бившият наставник на "росонерите" Масимилиано Алегри изведе Юве срещу футболистите, които тренираше няколко години до януари. Интересното е, че именно на стадион "Чита дел Триколоре" срещу тима домакин - Сасуоло, Алегри бе уволнен от Силвио Берлускони.

Шампионите отново започнаха с четирима защитници, след като при Антонио Конте играеха с трима и спечелиха три поредни титли. Артуро Видал дебютира от първата минута при новия си треньор.

Филипо Индзаги пък трябваше да прави състава без продадения вчера на Ливърпул Марио Балотели. Кейсуке Хонда, Джампаоло Пацини и Жереми Менес бяха тримата в атака за "червено-черните".

Милан игра по-добре от съперника си и заслужено стигна до победата. Попадението вкара Хонда в 30-ата минута след чудесен пробив на Де Шильо отляво и центриране, което беше засечено от бившият футболист на ЦСКА (Москва). Десетина минути по-рано при подобна ситуация японецът можеше да открие резултата, но ударът му срещна гредата./sportal.bg

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)