BG EN

Милионер става много рано всяка сутрин, за да събира боклуци

ЧАС ПИК

Милионер става много рано всяка сутрин, за да събира боклуци

9708
на 09.11.2014
Милионер става много рано всяка сутрин, за да събира боклуци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ако разполагахте с милиони долари как щяхте да прекарвате дните си? Един милионер става много рано всяка сутрин, за да събира боклуци.

препоръчано

Г-н Йо, корейски милионер инвеститор, който живее в Бахрейн, става в 5 часа всяка сутрин, за да събира боклуци и да отделя тези от тях, които могат да се рециклират, показва видео режисирано и качено в YouTube от Омар Варов, пише profit.bg.

Той се шегува, че последното му име "Шефът на почистването." Вижте още: Китайска милионерка мете улици, за да дава добър пример на децата си "Има много боклуци," казва Йо на Варов във видеото.

"Боклуците разболяват много хора. Създават проблеми." Варов споделя, че е с него се е свързала местна журналистка, която му разказала за Йо. Журналистката му казала, че в града се случва нещо необичайно, но за да го види трябва да стане на зазоряване. Йо твърди, че поддържа квартала си чист в продължение на вече 11 г.

"В днешно време той е пример за непринудено поведение, скромност и красиво присъствие," казва мъж във видеото за Йо. "Вие наистина сте модел за подражание за младежта."

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК