ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Преди 1989 г. Милко Калайджиев карал едно от десетте държавни таксита в Свиленград, информира в "Труд".
препоръчано
През деня въртял волана, а вечер свирел на китара. "Полулегални" музиканти били и неговите приятели, които иначе работели я като счетоводители, я в някой склад.
Самият Милко почнал да свири песни на "Щурците", "Сигнал" и Том Джоунс още като ученик, "но само през лятото, в заведение на открито, ползвахме техниката на читалището".
Той се върна във времето на соца заради "ВИП брадър", който е посветен на тази епоха. "Кой ти дава бакшиш по онова време. Дядо ме водеше на ресторант, а там пишеше: "Башкишът е срамно нещо", смее се Милко.
ЕПИДЕМИЯ! Още един тир скъса мантинела, избра си АМ "Марица"
25090
преди 2 часа
ТОТАЛЕН ХАОС в ДБ и ПП заради Гюров, тик-ток героят Кандев също ги разделя
42173
преди 3 часа


