Милсами-Лудогорец 1:1 на полувремето след два гола за 60 секунди

7799
на 21.07.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Милсами и Лудогорец завърчиха при 1:1 първото полувреме в среща-реванш от втория предварителен кръг на ШЛ. Резултатът откри Вандерсон в 27-ата минута, а само 60 секунди по-късно Кожокари изравни.

Първият двубой в Разград завърши 1:0 в полза на молдовците.

Лудогорец започна много мотивирано мача и в 5-ата минута пред Вандерсон се откри добра възможност за гол. Халфът стреля от 11-12 метра, но в аут. В 16-ата минута Мисиджан направи двойно подаване с Вандерсон и нахлу в наказателното поле на домакините, но вместо да търси подаване - стреля в аут.

Три минути по-късно Лудогорец изпусна великолепна възможност да открие резултата. Вандерсон намери отлично Марселиньо, който стреля с глава от 5 метра, но стражът на домакините някак успя да спаси.

Молдовският шампион отговори с шут отдалеч на Кожохари, който излезе в аут. В 24-ата минута Кишада стреля от границата на наказателното поле в ръцете на Мицу. Секунди по-късно изстрел на Марселиньо излезе в аут.

Така се стигна до 27-ата минута, в която Лудогорец откри резултата след брилянтна атака. Препелица намери Кишада, който изведе Марселиньо очи в очи срещу Мицу, последва пас на бразилеца към Вандерсон и той от своя страна реализира на празна врата - 1:0 за Лудогорец.

Минута след това обаче орлите допуснаха изравняване по изключително нелеп начин. Буд се измъкна зад отбраната на гостите и шутира, но Владо Стоянов изби около точката на дузпата. Топката попадна в Кожокари, който стреля не много силно с глава и за всеобща изненада тя влезе в мрежата на българския шампион.

В 38-ата минута Лудогорец като по чудо не вкара втори гол. Кишада изведе Вандерсон очи в очи срещу вратаря на молдовците, но Мицу отново спаси. След последвалия корнер последваха два удара на Мисиджан, които попаднаха в телата на футболисти на домакините.