ГОРЕЩО
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Минимум осем души са загинали при инцидент във въгледобивна мина в Източна Индия, съобщи вестник "Хинду". Инцидентът е станал в щата Ориса, на около 650 км от град Бхубанешвар.
препоръчано
По информация на представител на държавната въгледобивна компания Mahanadi Coalfields Limited (MCL), загиналите са крадци, които са проникнали в мината с намерение да откраднат от там въглища и след това да ги продадат. Той отбеляза, че няколко човека може да продължават да се намират под развалините.
На мястото на произшествието продължават спасителните работи.
Хутите атакуваха саудитски петролни танкери в Червено море
4619
преди 1 часа
Иран: 53 загинали и 592 ранени при американски удари от 27 юни насам
6048
преди 10 часа
СЛЕД 40 ГОДИНИ: Самолетите от САЩ до Ливан литват отново
11186
на 22.07.2026
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Иран с предупреждение към България
72097
на 21.07.2026


