BG EN

Министерството на отбраната на САЩ ще отдели 250 млн. долара за военна помощ за Украйна

СВЕТЪТ ДНЕС

Министерството на отбраната на САЩ ще отдели 250 млн. долара за военна помощ за Украйна

4890
на 11.06.2019
Министерството на отбраната на САЩ ще отдели 250 млн. долара за военна помощ за Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството на отбраната на САЩ планира да отдели през 2020 финансова година 250 млн. долара за военна помощ за Украйна, съобщава ТАСС.

препоръчано

Според инфромацията, такъв проект за бюджет е бил подготвен още през март от председателя на Комисията по въпросите на въоръжените сили към Камарата на представителите на Конгреса на САЩ Адам Смит.

Посочва се, че обемът на помощта е нараснал с 50 млн. долара в сравнение с финансовата 2019 година. Планира се, част от средствата да бъдат насочени към замяната на въоръжение, което по-рано Киев е получил от Вашингтон.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК