ГОРЕЩО
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
При това - на щафетен принцип
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За съжаление, това лято министрите няма да излизат в отпуска, съобщи премиерът Пламен Орешарски след днешното заседание на правителството.
препоръчано
"Поне една седмица ще имат вероятно, но няма да излизаме в пакет, така, че Министерският съвет да работи през цялото време", каза премиерът
"На първото заседание на кабинета бяха разгледани теми за фискалната политика. Обсъдихме и други въпроси, за които не сме приемали решения", каза Пламен Орешарски.
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери с изкуствен интелект
1874
преди 12 минути
Министър Ефремова: В България да има по-малко деца, които живеят в бедност
3026
преди 41 минути
Радев и Туск обсъдиха как да задълбочат сътрудничеството между България и Полша
4244
преди 59 минути


