ГОРЕЩО
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ОТРЕЗВЯВАНЕ: Изводите, които ГЕРБ и ППДБ следва да си направят след изборния ден
Политика
Министрите Николай Милков и Буяр Османи ще посетят пострадалия в Охрид българин, настанен за лечение във ВМА
13478
на 21.01.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 22 януари, неделя, в 11 часа министрите на външните работи на България и Република Северна Македония Николай Милков и Буяр Османи ще посетят пострадалия българин, който е настанен за лечение във Военномедицинска академия(ВМА).
препоръчано
Гражданинът на Република Северна Македония, с българско самосъзнание и секретар на организацията „Цар Борис III“ в гр. Охрид Христиан Пендиков, пострада тежко след физическо нападение и побой над него на 19 януари.
След посещението във ВМА двамата министри ще проведат среща в сградата на Министерството на външните работи.


