BG EN

Министър Иван Иванов ще направи първа копка на проект за обновяване на улици и водопровод в село Йоаким Груево

Политика

Министър Иван Иванов ще направи първа копка на проект за обновяване на улици и водопровод в село Йоаким Груево

11694
на 28.07.2025
Министър Иван Иванов ще направи първа копка на проект за обновяване на улици и водопровод в село Йоаким Груево
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов ще направи първа копка на проект за реконструкция на 16 улици и подмяна на водопроводна мрежа в село Йоаким Груево, община Стамболийски. Събитието ще се състои утре – 29 юли, от 10.00 часа, в селото.

препоръчано

Инвестицията е за близо 5 млн. лв., осигурени от Инвестиционната програма за общински проекти, администрирана от МРРБ.  С проекта ще се подобри жизнената среда на близо 3300 жители, които ще имат достъп до по-добри пътища и водоснабдяване.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК