ГОРЕЩО
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Политика
Министър Иванов взе главите на шефовете в АПИ-Плевен заради катастрофата с убито дете
67934
на 02.04.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър Иванов разпореди отстраняване на цялото ръководство на ОПУ-Плевен и проверка на АПИ. Действията са предприети във връзка с катастрофите край Телиш.
препоръчано
Ето какво съобщават от пресслужбата на ведомството:
Днес, 02.04.2025 г., министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов разпореди проверка на АПИ и отстраняване на цялото ръководство на ОПУ – Плевен до изясняване на резултатите. Предприетите действия са във връзка с високата концентрация на катастрофи край Телиш. Срокът на проверката е седем работни дни.


