ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Доц. Буруджиева посочи единствения проблем, който може да се появи със старта на Народното събрание
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Процедурата за отсечката на магистрала "Хемус" от Ябланица до разклона Плевен-Ловеч след всички обжалвания трябва да приключи в края на годината и да бъдат избрани изпълнители. Това съобщи регионалният министър Лиляна Павлова, като уточни, че става въпрос за две отсечки по 30 километра. На 1-ви септември започват ремонтите на магистрала "Хемус" в участъка Шумен-Варна, предаде БНР.
препоръчано
При посещението си във Варна министър Павлова съобщи още, че в страната има 1150 сгради, които имат договори за саниране. В морския град сградите са 25, а в областта - 51.
свързани новини


