ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на отбраната Ангел Найденов ще даде първата за годината пресконференция, съобщиха от пресцентъра на Министерство на отбраната. В нея ще участват и заместник-министрите на отбраната Иван Иванов и Неджми Али, и началникът на отбраната генерал Симеон Симеонов.
На срещата ще бъдат представени приоритетите на Министерството на отбраната за 2014 г. и други актуални въпроси от дейностите на министерството и Българската армия.
Министърът ще представи и резултатите от работата на комисията по разсекретяване на документи, с които са били изяснени обстоятелствата около извършеното на 27 декември 2003 г. нападение над българската база „Индия" в Кербала и ще бъде дадена допълнителна информация, свързана с процедурата за достъп до обществена информация.


