ГОРЕЩО
СПЕЦИАЛНО ЗА ПИК! Георги Марков: ЕС е на две скорости - наградиха Меркел, а гонят мигрантите
ТЕЦ "Бобов дол" с официална позиция във връзка със санкцията на МОСВ за временно спиране на Енергиен котел №2
Атидже Алиева-Вели към министър Шишков: Хората, бизнесът и гостите на Борино, Доспат и Девин очакват ремонт на третокласния път от Гоце Делчев до Смолян (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Посочиха Стою Стоев като една от основните причини ПП и ДБ да се разцепят (ВИДЕО)
ВАЖНА НОВИНА: България и Турция започват утре преговори за "Боташ"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на финансите на Латвия Янис Рейрс в четвъртък на среща с президента на страната Раймонд Вейонис отказа издигането на кандидатурата му за поста на министър-председател, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Delfi.
препоръчано
Досегашният премиер Лаймдота Страуюма обяви по-рано, че подава оставка заради разногласия в правителството.
„Аз информирах държавния глава, че с желание ще продължа да работя в новото правителство като министър на финансите“, каза Рейрс.
Янис Рейрс беше сочен за най-реалистичната кандидатура за премиерския пост.
свързани новини
Първите бежанци в Латвия ще пристигнат през последните дни на януари
3721
на 06.01.2016
Външните министри на страните от НАТО - на среща в Швеция
3105
преди 34 минути
Рубио: Куба прие предложението на САЩ за помощ от 100 млн. долара
4219
преди 43 минути
Хантавирус и ебола - очаква ли ни нова пандемия
4580
преди 1 часа
САЩ обърна пак поглед на север: Време е отново да стъпим в Гренландия
4292
преди 2 часа


