BG EN

Минувач спаси 17-годишна, припаднала безпомощна след запой

Региони

Минувач спаси 17-годишна, припаднала безпомощна след запой

7637
на 16.11.2015
Минувач спаси 17-годишна, припаднала безпомощна след запой
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лекари от Спешен Център-Дупница спасиха живота на 17-годишно момиче с алкохолно натравяне. Тинейджърката е открита от дежурния лекар пред офис на фирма в квартал "Развесена върба" в Дупница след подаден сигнал на телефон 112.

препоръчано

Още в линейката медикът започнал реанимиране на пияната девойка, която била неадекватна и не можела да говори. След транспортирането и в Спешния център е включена на системи, направени са и и животоспасяващи инжекции, съобщи struma.bg

Не се знае къде е пила 17-годишната девойка . В района на "Развесена върба" има няколко заведения , но не е изключено момичето момичето да е било на домашен купон.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК