ГОРЕЩО
МЪГЛИВО УТРО: Слънцето пробива и вдига температурите до 15° - малко облаци в небето развалят усещането за истинска пролет (КАРТА)
Калин Стоянов със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ за Дечев и протежето му Анчев: В момента в МВР се извършва най-бруталната политическа чистка в историята на ведомството
ЕВРОФОНДОВИЧКАТА СЕ ОКАЗА КОРАВА! Ден преди оставката: Поставили ултиматум на Ангелина Бонева да измете кадри с 20-годишен опит и да предизвика хаос в държавата
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
ЕФИРЪТ ПОЧЕРВЕНЯ ОТ СРАМ: Оскандалената бивша европрокурорка Теодора Георгиева лъска имидж при Лора Крумова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж е бил открит мъртъв в подлеза на бул. "България" до Трето районно в Кършияка, съобщава „Трафикнюз”
препоръчано
Според информацеията, трупът на 49-годишния пловдивчанин е бил забелязан от минувачи, бързащи да се скрият от пороя в съоръжението. Инцидентът е станал в петък следобед по време на поредния пороен дъжд.
Тялото е било с лице към земята, а около него вече се е стичала вода.
Изплашени хората са повикали екип на Бърза помощ, като предположили, че е припаднал и се е удавил. Медиците са констатирали смъртта на мъжа, а в последствие установили, че е издъхнал от инфаркт.
ДОБРОТО Е ТУК: Безплатен магазин помага на нуждаещи се във видинско село
4860
преди 1 часа
ВАЖНО: Променят движението в района на пътен възел "Сарафово"
7702
преди 10 часа
Две симитлийски села остават без вода следващата седмица
7980
преди 23 часа


