BG EN

Минчо Мънчев Минчев: Да свирим заупокой за „Кремиковци“, почина само на 45 години

ЧАС ПИК

Минчо Мънчев Минчев: Да свирим заупокой за „Кремиковци“, почина само на 45 години

12319
на 05.03.2014
Минчо Мънчев Минчев: Да свирим заупокой за „Кремиковци“, почина само на 45 години

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Депутатът от „Коалиция за България“ Минчо Мънчев Минчев прехвали комунистическия режим и индустриализацията на страната ни по време на тоталитаризма. Минчев е коалиционен партньор на БСП и лидер на партията „Нова зора“.

препоръчано

Минчев започна патетичната си реч мрачно. Да свирим заупокой, защото „Кремиковци“ почина на 45 години. Той е покойник. Гневът ни е огромен, всички, които действаха за деиндустриализацията на България, заслужават нашето презрение, заяви червеният депутат.

Волен Сидеров след това похвали Минчо Минчев за речта му, която му прилягала, понеже той бил поет.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК