ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поп певецът Миро, който е ментор в "Гласът на България", обясни непоносимостта си към чалга дивата Джена, давайки ценни съвети на момиче, което се представи с нейна балада.
препоръчано
"Джена не пее готино! Не знам защо я имитираш? Аз лично не мога да я слушам", сподели изпълнителят.
Миро открай време е известен с непоносимостта си към фолк жанра, въпреки че има дует с Анелия и неведнъж се е изявявал на чалга концерти, макар и с парчето от своя жанр.
В момента той се изживява по-скоро като продуцент на млади таланти, отколкото като певец, пише paparazzi.bg.


