BG EN

Мирослав Найденов: Цветанов ме набеляза, защото съм близък на Борисов

ЧАС ПИК

Мирослав Найденов: Цветанов ме набеляза, защото съм близък на Борисов

7509
на 12.06.2013
Мирослав Найденов: Цветанов ме набеляза, защото съм близък на Борисов
Автор:   ПИК

Надничаше под чаршафите на министрите

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цветанов ми е "вдигнал мерника", защото бях един от най-приближениете хора до Бойко Борисов. Това заявява в интервю за 'Преса" бившият земеделски министер Мирослав Найденов.

препоръчано

„Причината – изключителната ревност на Цветанов и желание информацията към Борисов да минава само през него. В този смисъл аз бях голям дразнител“, допълва бившият земеделски министър.

На въпрос дали Цветан Цветанов е влизал в личното пространство на министрите, „надничал „ ли е под чаршафите им, Мирослав Найденов отговаря: „Предполагам, да. Мисля си, че тази зависимост на членове от кабинета от информацията, с която е разполагал Цветанов, до голяма степен ги е правело подчиняеми за него, а не на вицепремиера Дянков или на премиера“.

„Сега виждаме разликата в двойния аршин. Когато се правеше по отношение на мен, беше правилно. А когато се случи с него, нещата се обърнаха на 180 градуса“, коментира действията на бившите си съпартийци Найденов. Той споделя, че когато е привлечен като обвиняем в досъдебното производство и е отстранен от кандидатдепутатските листи, от ГЕРБ няма официална реакция, а колегите му се влияят пряко от позицията на Цветан Цветанов.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят "Петрохан" ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК