BG EN

Миски се борят с домашното насилие

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Миски се борят с домашното насилие

5293
на 14.05.2015
Миски се борят с домашното насилие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Носителки на Титлите Мисис България, Лейди България , Мисис Дама и Мисис Баба обединиха сили в кауза насочена срещу домашното насилие, пише blife.

препоръчано

Организатор на Събитието е Мисис България Мариана Маринова, която е и лице на Организацията Кралици Без Белези у нас. Над 30 носителки на титли, бизнес дами и звезди от родния хайлайф се включиха в първата от поредицата инициативи , които следват у нас.

Cine Grand стана домакин на провелото се събитие а гостенките се насладиха на благотворителна коно прожекция. За да покажат, че са съпричастни към темата и проблема част от миските доведоха и своите деца. Набраните средства от прожекцията ще подпомогнат Кризисния Център за деца жертви на насилие Вяра, Надежда, любов в Надежда.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Управляващите проговарят - подават ли оставка (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Управляващите проговарят - подават ли оставка (НА ЖИВО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК