ГОРЕЩО
40 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
Олег Невзоров отрича за ПОЛИТИЧЕСКИ ЧАДЪР: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Езеро в американския щат Орегон изчезна. В рамките на няколко минути езерото "Lost Lake" практически изчезна, след като изтече в огромна дупка, появила се на дъното му.
препоръчано
Местните жители казват, че на няколко пъти се опитали да затрупат дупката, но усилията им останали по-слаби от природата.
Според експерти за мистериозното явление има причина – дупката, в която изтекла водата на езерото, се оказала кратер на вулкан.
Българин загина в белгийско езеро
6408
на 22.12.2012


