ГОРЕЩО
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Синьото кълбо, което ние наричаме Земя, се е формирало след сгъстяването на облак от звезден газ и прах. В атмосферата имало вода, Но слънчевите ветрове я изхвърлили в космоса.
препоръчано
След време хладни небесни тела се блъскали в наскоро образувалата се планета,носейки със себе си вода. Но от къде са дошли тези тела?
Учените смятат, че голяма част от водата на Земята произхожда от астероидния пояс, намиращ се между Марс и Юпитер.
Според друга теория водата на Земята се е била донесена от комети, формиращи се във външните слоеве на Слънчевата система.
ПОРЕДНИЯТ: Над 20 жени сочат с пръст популярен актьор и певец за сексуален тормоз
108797
на 11.06.2026
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
46962
на 09.06.2026
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
50300
на 08.06.2026


