ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Животът днес
Митьо Очите стана дядо, кръстиха бебето на загиналата му съпруга Тянка
84641
на 23.08.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Задържаният в Турция Димитър Желязков-Митьо Очите днес за първи път е станал дядо, съобщи BulNews.bg. При планирано раждане с цезарово сечение на бял свят се е появило първото му внуче. В бургаска болница дъщеря му Станислава е родила момиченце с мерки от 3.080 кг. и 50 см. висока. Майката е постъпила в родилното сутринта и около обед бебето е било факт.
препоръчано
Щастливите родители са решили да кръстят малката Тияна, на загиналата в бомбен атентат преди повече от 10 години съпруга на Митьо Очите - Тянка.
"Софийска вода" с ремонти в "Бояна" - вижте кога няма да има вода
2919
преди 32 минути
Проф. Ива Христова: Грипът отстъпва, но идва вълна от други респираторни вируси
5222
преди 52 минути
Затварят Дунав мост при Русе за пет часа днес
6263
преди 7 часа


