BG EN

Митьо Пищова удари дъното! Събра само 317 гласа за кмет във Велико Търново

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Митьо Пищова удари дъното! Събра само 317 гласа за кмет във Велико Търново

19663
на 28.10.2019
Митьо Пищова удари дъното! Събра само 317 гласа за кмет във Велико Търново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Един от най-колоритните кандидат-кметове не само във Велико Търново, но и в цялата страна - Димитър Маринов, се оказа и най-нехаресваният в старопрестолния град.

препоръчано

Известният с прозвището си Митьо Пищова бе издигнат от Българско национално обединение, но събра най-малко гласове от всички участници в надпревата.

При над 87% обработени СИК протоколи в OИК Пищова е получил 0,64% от вота или едва 317 гласа.

Във Велико Търново си избраха кмет още на първия тур. Това е Даниел Панов от ГЕРБ.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК