ГОРЕЩО
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дълго време Михаела и Иван твърдяха, че ще направят и невъзможното, за да запазят връзката си и ще докажат, че любовта от разстояние е възможна, изглежда плановете им в крайна сметка се промениха и днес двамата вече не са заедно.
препоръчано
"Поради различните пътища, по които се очертава да вървим, взехме решение да се разделим. Той заминава да учи във Виена, а аз ще остана да си завърша образованието тук и ще се концентрирам изцяло върху музиката. Пожелавам му успех!", сподели пред bliasak.bg Михаела, която бе една от звездите в предаването "X фактор".
Михаела от "Х-фактор" призна: Влюбена съм в Иван
28017
на 02.12.2014


