ГОРЕЩО
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Певицата Михаела Филева е само на 28 години, но вече се стяга да става баба. Чаровната звезда има домашна любимка - кучката Айра, която скоро ще ражда.
препоръчано
"Моето бебе ще става мама", разкри самата Михаела. Тоест тя ще бъде баба на котилото.
Айра е от породата Йоркширски териер. Дребното кученце придружава почти навсякъде Филева, тъй като се побира в дамската й чанта.
Преди две години Михаела изпадна в паника, след като Айра се изгуби във Варна. За щастие на врата на животинката висяла каишка с телефонния номер на певицата, благодарение на който човекът, който намерил бежанкат, позвънил на собственичката й и я върнал, напомня седмичник.
свързани новини
ЛЯТНО БЕЗГРИЖИЕ: Михаела Филева тръгна на пътешествие - ето в чия компания
25451
на 13.08.2019
Михаела Филева скри гаджето на старта на фестивала "One Love" в Банско (СНИМКИ)
29344
на 22.07.2019
Защо мъжете бягат от Емануела?
17429
преди 2 часа
Русата Златка в любовна четворка
31309
преди 5 часа
Ето ги документите за брак на Азис (СНИМКА)
36245
преди 20 часа
ЩЕ ИМА ЛИ ЖЕНСКИ БОЙ: Нора Недкова дължи пари на Шермин от "Ергенът"
27880
преди 21 часа


