ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Михаил Горбачов подкрепи присъединяването на Крим към Русия. Това заяви първият президент на СССР в интервю за програмата „Вести в субботу” със Сергей Брилев.
препоръчано
Горбачов заяви, че ако анексирането се беше случило против волята на народа, то той "щеше да бъде един от тези, които биха били категорично против". Но, изтъкна той, такова е "настроението на народа".
Той изтъкна, че през 1954 г., когато е бил едва на 23 години, е бил "категорично срещу" прехвърлянето на Крим в състава на Украйна.
Великобритания заяви, че е в готовност да се защити след заплахи от Иран
4818
преди 1 часа
Флоренция отваря център срещу дигитална зависимост
3923
преди 2 часа
Русия атакува Киев, убити са десетима и близо 100 са ранени при ударите
9375
преди 4 часа


